Szczegóły dotyczące nowej gry Bungie, twórców serii Halo

„Mityczna przygoda” w Destiny, strzelance science-fiction.

Czytelnik serwisu IGN zdobył dokumenty, prezentujące ogólny zarys fabularny i szczegóły dotyczące rozgrywki w Destiny, najnowszym projekcie studia Bungie.

„Nasza historia zaczyna się 700 lat w przyszłości, w ostatnim mieście na Ziemi. Ogromny statek obcych krąży nad planetą niczym księżyc. Nikt nie wie skąd się wziął i dlaczego tu jest. Tymczasem z krańców galaktyki napływają wrogie monstra, które chcą przejąć Ostatnie Miasto. Wcielamy się w młodego rycerza, a naszym zadaniem jest obrona resztek ludzkości przed inwazją i pokonanie najeźdźcy” - czytamy w dokumencie, do którego dotarł serwis IGN.

Nowa gra ma być „dostępna dla wszystkich”, a celem twórców jest „stworzenie uniwersum głębokiego i namacalnego jak w Gwiezdnych Wojnach”. - Destiny jest tworzone dla twojego wewnętrznego 7-latka. Chcemy, żebyś poczuł się jak podczas mitycznej przygody - mówił Jason Jones, jeden z założycieli Bungie.

IGN poprosił twórców o komentarz. - Nie jesteśmy jeszcze gotowi by ujawnić nowe uniwersum, ale w obliczu obecnych wydarzeń opublikowaliśmy kilka szkiców koncepcyjnych na Bungie.net - czytamy w odpowiedzi.

Destiny ma zostać wydane na Xboksa 360 i PlayStation 3, ale także na konsole nowej generacji.

article1
Grafika koncepcyjna z Destiny

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami