Pierwszy dodatek DLC do Dishonored 11 grudnia

W Dunwall City Trials znajdziemy 10 map, które przetestują umiejętności graczy.

Pierwsze rozszerzenie Dishonored - Dunwall City Trials - zadebiutuje 11 grudnia, ogłosiła Bethesda. Na dodatek złoży się 10 map z wyzwaniami dla graczy. Cenę ustalono na 5 dolarów (PC, PS3) lub 400 Microsoft Points (X360).

Wyzwania, przed którymi staniemy, będą polegały m.in. na zabiciu jak największej ilości przeciwników w określonym limicie czasowym czy przetrwaniu ataków kolejnych fal wrogów.

Postępy będą na bieżąco porównywane z innymi graczami i wyświetlane na liście najlepszych zabójców. Wraz z DLC dostaniemy też nowe osiągnięcia i trofea do odblokowania.

W przyszłym roku Bethesda planuje wydanie dwóch kolejnych dodatków, rozszerzających wątek fabularny w Dishonored. W The Whalers, które ma ukazać się wiosną, głównym bohaterem będzie Daud. Postać, znana już z podstawowej wersji gry, otrzyma własny ekwipunek i zestaw umiejętności.

Dishonored ukazało się w październiku. Michał spostrzegł w recenzji, że tytuł „jest świetnym połączeniem gry akcji oraz skradanki, scalającym najlepsze elementy BioShocka, Thiefa i Deus Ex.”

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami