Promocje cdp.pl: Czarny Piątek i druga gra gratis przy zakupie Assassin's Creed III

Przeceniono 50 gier z katalogu dystrybutora.

Cdp.pl przygotowało ofertę w związku z amerykańskim czarnym piątkiem. O połowę obniżono ceny 50. tytutów. Dodatkową promocją objęto Assassin's Creed III. Polski dystrybutor oferuje darmową grę przy każdym zakupie produkcji Ubisoftu.

article1

O 50% przeceniono między innymi obie części serii Wiedźmin, S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo czy RPG Gothic. Pełną listę można znaleźć na stronie cdp.pl.

Polski dystrybutor podpisał umowę z firmą Ubisoft, w ramach której będzie rozprowadzał gry tego producenta w formie cyfrowej. Z okazji tego wydarzenia przygotowano akcję specjalną - do każdego zakupionego egzemplarza Assassins Creed III dodawana będzie - za darmo - druga gra. Chętni powinni się pośpieszyć, oferta jest ważna do północy. Lista dodatkowych tytułów do wyboru znajduje się na stronie promocji.

- Współpraca z firmą Ubisoft Polska była jednym ze strategicznych celów dla platfomy cdp.pl. Bardzo cieszymy się, że tak szybko udało się go zrealizować - mówi Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP.pl.

Czarny Piątek to w Stanach Zjednoczonych dzień rozpoczynający okres bożonarodzeniowych zakupów. Wypada zawsze po dniu Święta Dziękczynienia i tradycyjnie związany jest z dużymi promocjami w sklepach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami