Twórcy DayZ Bounty chcą zapłacić za strzelanie do zombie

Dla graczy z żyłką hazardzisty.

W wywiadzie udzielonym serwisowi PCGamer, twórcy DayZ Bounty opowiadali o tworzonym projekcie, w ramach którego gracze mogą zarobić i stracić prawdziwe pieniądze.

Przed przystąpieniem do rozgrywki gracz musi kupić jeden z pakietów. Ceny wahają się od 5 do 20 dolarów. Im droższy pakiet, tym więcej żyć otrzyma grający. Wydane pieniądze odzyskamy zabijając przeciwników. Ostateczne stawki nie zostały jeszcze ustalone, ale podczas testów twórcy płacą 10 centów za zombie, 25 centów za bandytę i 5 centów za morderstwo innego gracza.

Większe pieniądze można zarobić za wyeliminowanie celów specjalnych, w które wcielają się gracze biorący udział w rozgrywce. Stawki wynoszą od 3 dolarów wzwyż, zarabia także osoba, która jest celem polowania. Gra toczy się na wydzielonych serwerach, które są pod stałym nadzorem administratorów, co ma zapobiec wszelkim próbom oszustwa.

DayZ Bounty znajduje się w fazie alpha. Chętni do wzięcia udziału w rozgrywce mogą zgłaszać się na oficjalnej stronie projektu.

DayZ to modyfikacja ARMA 2: Combined Ops. Zadaniem graczy jest przeżycie w świecie pełnym żywych trupów. W grudniu tego roku ma pojawić się samodzielna wersja moda, nie wymagająca pełnej wersji ARMA 2.

article1
Rozgrywka toczy się na zmodyfikowanej wersji mapy Charnorus

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami