Kiedy ukaże się The Last Guardian?

Yoshida: „Nie mogę obiecać, że zdążymy na 2013 rok”.

Trzy lata po zapowiedzeniu The Last Guardian, Shuhei Yoshida, szef Sony Worldwide Studios, nadal nie ujawnia graczom daty premiery najnowszej gry Team Ico.

1
- Nie widzę daty

- Nie mogę obiecać, że zdążymy na 2013 rok - powiedział Yoshida dziennikarzom serwisu Jeuxvideo.fr. - Nie składamy obietnic, nie chcemy nikogo rozczarować. Zespół pracuje bardzo ciężko, szczególnie nad silnikiem. Pewne techniczne aspekty sprawiają nam trochę problemów. To bezpośrednia przyczyna opóźnień. Czekam na dzień, w którym ponownie będę mógł przedstawić graczom The Last Guardian i podać termin wydania.

We wrześniu Yoshida zapewniał, że tytuł nadal tworzony jest na PlayStation 3. Od 2009 roku deweloperzy musieli też co najmniej raz kompletnie przeprojektować niektóre części gry. - Zapowiedzieliśmy The Last Guardian za wcześnie - przyznaje.

Team Ico, zanim rozpoczęło prace nad The Last Guardian, stworzyło Ico i Shadow of the Colossus na PlayStation 2. Obie gry ukazały się w HD w The Ico and Shadow of the Colossus Collection na PlayStation 3.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami