Kolejne informacje na temat GTA V

AKTUALIZACJA: Game Informer dementuje doniesienia.

AKTUALIZACJA: Matt Bertz, redaktor w Game Informer, poinformował na Twitterze, że opublikowane na forum GameFaqs.com informacje są nieprawdziwe.

Dzięki, Cisek.

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: Albert DaSilva, ojciec dwójki dzieci i Dougie Vejo, początkujący przestępca - to prawdopodobnie dwaj bohaterowie GTA V. Informację na ten temat opublikował serwis Gry-OnLine.pl, bazując na wiadomościach z forum GameFaqs.com. Przeciek ma pochodzić z magazynu Game Informer. W grudniowym numerze popularnego czasopisma pojawi się obszerna zapowiedź Grand Theft Auto V.

article2
W radiu usłyszymy Beach Boys i Guns n' Roses

W GTA V 42-letni Albert DaSilva stracił wszystkie oszczędności w piramidzie finansowej, co zmusiło go do podjęcia radykalnych kroków, by utrzymać rodzinę. Drugi z bohaterów - Dougie Vejo - to młody chłopak, który dopiero zaczyna przestępczą karierę.

W piątej części pojawi się sporo nawiązań do wcześniejszych gier. Zgodnie z opublikowanymi informacjami, zwiedzimy znane z GTA: San Andreas Grove Street czy posłuchamy zespołu Love Fist, który związany był z kilkoma misjami w GTA: Vice City. Postacie, znane z poprzednich odsłon, mają pojawić się ponownie w GTA V.

Gracze będą mogli kupować posiadłości i modyfikować pojazdy. Akcja rozgrywać się będzie nie tylko w Los Santos, ale także w pobliskich miasteczkach i wsiach. Zmiana wyglądu bohaterów ma ograniczyć się do fryzury i ubrań.

Premiera GTA V wiosną przyszłego roku w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Obecnie nie ma informacji na temat wersji pecetowej.

article1
Zabawna psina!

Reklama

Skocz do komentarzy (19)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (19)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami