Bethesda potwierdziła, że nowy dodatek do The Elder Scrolls V: Skyrim nosi tytuł „Dragonborn”. Ukaże się 4 grudnia na Xbox Live w cenie 1600 punktów Microsoftu. Wydawca nie poinformował o planach wydania na PS3 i PC.

1
Dragonbeast, można prosić do tańca?

W dodatku zmierzymy się z Dragonbeastem. Dawny władca powraca do Solthseim, aby pokonać wszystkie smoki, wyssać ich energię i, oczywiście, ponownie zasiąść na tronie.

Z wcześniejszych doniesień, jeszcze niepotwierdzonych przez Bethesdę, wynika także, że pojawią się nowe zbroje i możliwość rzucania zaklęć podczas ujeżdżania smoka. Tak, smoka ujeżdżać będzie można niczym wprawnego ogiera.

Dragonborn to drugi po Dawnguard fabularny dodatek do Skyrima. Dawnguard został w pełni zlokalizowany w wersji na PC, ale z opóźnieniem (dostępny jest od dzisiaj).

Czy Dragonborn też zostanie zlokalizowany? - Niestety, nie mogę jeszcze przekazać takiej informacji. Kiedy będziemy mogli powiedzieć coś konkretnego, z pewnością przekażemy to graczom - wyjaśnia Michał Gębski, Marketing & PR Specialist w firmie Cenega, która jest polskim dystrybutorem The Elder Scrolls V: Skyrim.

Reklama