Dyrektor artystyczny Afterfall: Insanity dołącza do studia Adriana Chmielarza

Adam Bryła kolejnym Astronautą.

Adam Bryła dołączył do studia The Astronauts, założonego przez Adriana Chmielarza i byłych pracowników People Can Fly.

Bryła ostatnie cztery lata spędził w Nicolas Games, gdzie odpowiadał między innymi za oprawę Afterfall: Insanity. Wcześniej zatrudniony był w gliwickim TheFarm 51, znanym z serii NecroVision.

Gry studia The Astronauts mają wyróżniać się wysokiej jakości oprawą wizualną

W The Astronauts odpowiedzialny będzie za wszystkie aspekty oprawy wizualnej. - Uwielbiam tworzyć nowe miejsca i światy, ale zawsze przerażały mnie ograniczenia, z jakimi spotykają się architekci - mówi Adam Bryła w krótkiej rozmowie na stronie internetowej swojego nowego pracodawcy. - Gry umożliwiają mi wyjście poza wszystkie ograniczenia.

Bryła to prawdziwy człowiek-orkiestra, który zajmuje się tworzeniem modeli 3D, tekstur, cieniowania, a nawet całych poziomów.

Według zapowiedzi Adriana Chmielarza, studio The Astronauts pozostanie niezależne od dużych wydawców i skupi się na produkcji krótkich, ale wysokiej jakości gier, których fundamentem pozostanie przede wszystkim opowieść.

Adrian Chmielarz, Andrzej Poznański i Michał Kosieradzki opuścili należące do Epic Games studio Poeple Can Fly (m.in. Bulletstorm) w sierpniu tego roku. Obecnie Poeple Can Fly kończy prace nad grą Gears of War: Judgment.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami