Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Arnold Schwarzenegger został kierownikiem ds. akcji w Netfliksie. Aktor zapowiada hity

„Fubar”, „Tyler Rake 2” i inne.

Netflix kolejny raz zaskoczył ciekawą akcją promocyjną. Platforma postanowiła mianować Arnolda Schwarzeneggera kierownikiem ds. akcji. Aktor gościnnie wystąpił w nowej roli w materiale promującym nowe produkcje serwisu, które zadebiutują w najbliższej przyszłości.

- Nikt nie kocha kina akcji tak, jak ja - mówi Schwarzenegger na początku klipu utrzymanego w zabawnej konwencji. Zaznaczmy, że obecność artysty w krótkim wideo wcale nie jest przypadkowa, ponieważ będzie on główną gwiazdą serialu komediowego „Fubar”. Netflix liczy, że nazwisko gwiazdora przyciągnie widzów przed ekrany. Premiera już 25 maja.

- Pracuję non stop, by dać wam najlepsze kino akcji na świecie - przyznał Schwarzenegger

Oprócz własnej produkcji nowy szef akcji promuje także film „Tyler Rake 2” z Chrisem Hemsworthem w tytułowej roli (16 czerwca), trzeci sezon „Wiedźmina” (29 czerwca) czy „Misję Stone” (11 sierpnia). Ponadto Netflix przypomniał widzom, że w bibliotece serwisu jest już dostępny do oglądania serial „Nocny agent” i thriller „Matka”.

Co więcej, w materiale znalazło się także miejsce na pokazanie kilku scen z serii „The Brothers Sun” (nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery) z Michelle Yeoh, laureatką Oscara za pierwszoplanową rolę w widowisku „Wszystko wszędzie naraz”. Otrzymaliśmy również krótki urywek z filmu „Lift” (prawdopodobnie 25 sierpnia) z Kevinem Hartem („Die Hart”, „Agent i pół”).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze