Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Arma Tactics dostępna na Steamie

Turowa strategia z urządzeń mobilnych.

Bohemia Interactive poinformowała, że strategia Arma Tactics - wydana pierwotnie na Androidzie - ukaże się 1 października także na Steamie, w wersji PC.

Grę wyceniono na 7 euro (ok. 30 zł). Obecnie gra objęta jest 15-procentową obniżką, a gracze składający zamówienia przedpremierowe otrzymają wcześniejszy dostęp do wersji beta w ramach programu Early Access.

Edycja PC doczeka się kilku usprawnień w porównaniu z wydaniem mobilnym. Ulepszono oprawę graficzną, a sterowanie dostosowano z myślą o posiadaczach padów oraz duetu klawiatura i mysz.

W Arma Tactics kontrolujemy czteroosobowy oddział w kampanii fabularnej oraz podczas losowo generowanych zadań. Rozgrywka toczy się w turach, a gracz sam wybiera styl: bezpośrednie natarcie lub cichą eliminację przeciwników. Walczymy z różnymi rodzajami przeciwników: słabo zorganizowanymi rebeliantami, ale także z dobrze wyszkolonymi najemnikami.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze