Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

ARK: Survival Evolved w przyszłym tygodniu trafi na Xbox One

We wczesnej wersji.

Popularny symulator przetrwania w świecie pełnym dinozaurów - ARK: Survival Evolved - ukaże się we wczesnej wersji na Xbox One już w przyszłym tygodniu, 16 grudnia.

Dziwny gatunek

Produkcja dostępna jest obecnie na PC, w programie Early Access na Steamie. Podobnie będzie na konsoli Microsoftu, gdzie przygotowano inicjatywę „Xbox Game Preview”. Oznacza to ciągły rozwój produkcji w ramach aktualizacji, ale także darmową wersję testową.

Zadaniem graczy jest przetrwanie w otwartym świecie. Wcielamy się we współczesnego łowcę, przeczesującego okolicę pełną gadów. Te możemy zabijać, zjadać, oswajać, a nawet wykorzystywać jako środek transportu - również lotniczego.

Do tego możliwość budowania rozbudowanych obozowisk i konstrukcji, rzemiosło i dbanie o potrzeby oswojonych Poké... dinozaurów.

ARK: Survival Evolved zdobyło ogromną popularność na Steamie, gdzie sprzedano już ponad dwa miliony egzemplarzy od czasu premiery, czyli 2 czerwca tego roku.

Poniżej fragmenty rozgrywki z wersji Xbox One od serwisu IGN:

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze