Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ark 2 zapowiedziane, w grze pojawi się Vin Diesel

Szybcy, wściekli i prehistoryczni.

  • Zapowiedziano Ark 2 - sequel Survival Evolved
  • Zwiastun sugeruje grę single-player
  • W produkcji wystąpi Vin Diesel
  • Ujawniono też animowany serial Ark

Studio Wildcard ujawniło, że pracuje nad Ark 2, czyli sequelem Ark: Survival Evolved - wieloosobowej produkcji, w której gracze muszą przeżyć w świecie będącym połączeniem prehistorii i technologii science-fiction. W obsadzie znalazł się Vin Diesel.

Nie wiadomo, jaką dokładnie rolę odegra aktor znany między innymi z „Szybkich i wściekłych”. Otrzymaliśmy bowiem tylko filmowy zwiastun, nie zdradzający właściwie nic o rozgrywce.

W materiale widzimy, jak plemię zostaje zaatakowane przez humanoidalne monstra. Do walki dołącza się wkrótce ogromny dinozaur, dziesiątkujący uczestników starcia.

Zastanawiający jest fakt, że trailer Ark 2 sugeruje nastawienie na rozgrywkę single-player, co stałoby w sprzeczności z sieciową naturą Survival Evolved.

Na gali The Game Awards zapowiedziano też Ark: The Animated Series. Wysokiej klasy obsada animowanego serialu jest dość zaskakująca. W produkcji wystąpią między innymi Gerard Butler, Elliot Page, Russel Crowe, Karl Urban i - ponownie - Vin Diesel.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze