Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Apex Legends dostanie dziś wersje PS5 i Xbox Series X/S

W ramach wydarzenia specjalnego.

Twórcy Apex Legends informują, że darmowe battle royale dostaje dzisiaj nie tylko wydarzenie specjalne „Wojownicy”, ale także natywne wersje PlayStation 5 oraz i Xbox Series X/S.

Wszystkie modele konsol zaoferują rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę oraz wsparcie HDR. Mocniejsze wersje (a więc z pominięciem Series S) to także maksymalna rozdzielczość 4K, wyższa jakość cieni oraz dłuższy zasięg rysowania obiektów.

Mapa Zrzut

Na sprzęcie Microsoftu stosowną aktualizację pobierzemy automatycznie, podczas gdy na PS5 należy upewnić się, że wybieramy odpowiednią wersję gry w menu.

Wracając do „Wojowników”, mowa o ograniczonym czasowo - na dwa tygodnie - wydarzeniu ze starciami „9 na 9” w trybie Kontrola. Tym razem walki będą się toczyć również w stacji uzdatniania Caustica w Królewskim Kanionie oraz na całkiem nowej mapie Zrzut.

Jak można się domyślać, nie brakuje świeżych przedmiotów kosmetycznych do zdobycia - lub kupienia za prawdziwe pieniądze. Codziennie możemy otrzymać do 1600 punktów. Wyzwania odświeżają się każdego dnia, a skórek i innych elementów jest łącznie 24.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze