Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anthem może otrzymać nowy region oraz tryb PvP

Plany odnośnie najbliższej przyszłości gry.

Twórcy Anthem po premierze wzbogacą grę o nową krainę, przedmioty, przeciwników, a także tryb PvP i cykl dobowy - wynika z wypowiedzi udzielonej przez jednego z producentów w rozmowie z redakcją MMO Games.

- Po premierze pojawi się wiele nowych rzeczy. Nasze zespoły pracują nad tymi elementami od tygodni, więc spodziewajcie się różnych przedmiotów kosmetycznych, nowych kreatur, a może nawet kolejnego regionu do eksploracji. Mowa też o wydarzeniach w świecie gry, a także dynamicznej pogodzie - tłumaczy Scylla Costa.

Według producenta, zmienne warunki atmosferyczne wpłyną na stan konkretnych regionów, a cykl dnia i nocy może spowodować, że po zmroku pojawią się bardziej niebezpieczne stworzenia.

Jest już dżungla - na co tym razem zdecydują się twórcy?

Costa zapewnił, że choć moduł PvP nie pojawi się w grze na premierę, deweloperzy mogą z czasem dodać tryb, jeżeli społeczność Anthem wyrazi zainteresowanie. W podobny sposób wypowiadali się już inni przedstawiciele BioWare.

Anthem zadebiutuje 22 lutego na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Już pierwszego lutego ruszają otwarte testy wersji demonstracyjnej - dla wszystkich zainteresowanych.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze