Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anomaly 2 trafi na PlayStation 4

„Tower-offence” od polskiego zespołu 11-bit Studios jest już dostępny na Steamie.

Anomaly 2 od 11-bit Studios trafi w ciągu najbliższych miesięcy nie tylko na urządzenia mobilne, ale także na nową konsolę Sony, PlayStation 4.

Informację przekazał Stan Just, jeden z deweloperów, w rozmowie z dziennikarzem serwisu YourApps podczas targów Gamescom w Kolonii.

Produkcja Anomaly 2 reprezentuje gatunek określany przez twórców jako „odwrócone tower-defence”. Zadaniem gracza nie jest bowiem obrona terytorium przed atakującymi jednostkami przy pomocy rozstawianych wież i dział, ale ofensywa i unikanie linii defensywnych. Jedną z nowości w kontynuacji będzie chociażby tryb wieloosobowy.

Pierwsza odsłona serii ukazała się w 2011 roku, została ciepło przyjęta przez graczy i krytyków. Premiera kontynuacji na systemy iOS i Android zaplanowana jest na jesień, wersja na PS4 pojawi się na początku 2014 roku. Gra jest już dostępna w wersji na PC.

Dzięki, Polygamia.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze