Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Anna Dereszowska jako księżniczka Leia w Star Wars Battlefront 2

Kosmiczna Kate Walker.

Electronic Arts ujawniło kolejną gwiazdę z obsady polskiej wersji gry Star Wars Battlefront 2 - w księżniczkę Leię Organę wcieli się Anna Dereszowska.

Dwa tygodnie temu informowaliśmy już, że Darth Vader otrzyma głos Mirosława Zbrojewicza.

- Myślę, że każda dziewczyna w pewnym momencie chciałaby być księżniczką Leią, chciałaby powalczyć po tej dobrej stronie mocy - komentuje Dereszowska w materiale wideo zza kulis sesji nagraniowej.

- Ciąży na mnie wielka odpowiedzialność. Czy jej sprostałam? Nie mam pojęcia, mogę mieć tylko nadzieję - dodaje aktorka. Bardzo sprytnie.

Anna Dereszowska nie ma zbyt wielkiego dorobku w grach wideo. W przeszłości podkładała głos pod Ewę Sylwię Paragoricę w LittleBigPlanet 2, a ostatnio pod Kate Walker w Syberii 3.

Star Wars Battlefront 2 ukaże się 17 listopada na PC, PS4 i Xbox One.

Gra debiutuje dwa lata po premierze pierwszej odsłony. Deweloperzy rozbudowują praktycznie każdy aspekt rozgrywki, a w prace zaangażowano dodatkowe firmy, ze względu na większą skalę projektu.

Battlefront 2 zaoferuje nie tylko tryb multiplayer, ale też tradycyjną kampanię fabularną dla jednego gracza, czyli to, czego brakowało w strzelance z 2015 roku. W zmaganiach sieciowych otrzymujemy zawartość związaną ze wszystkimi filmowymi erami uniwersum Gwiezdnych Wojen, więc zapewne natkniemy się także na Dartha Vadera.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze