Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ankieta: Badanie Czytelników Eurogamer.pl

Pomożesz nam?

Hej! Masz może chwilkę?

Co jakiś czas staramy się poznać Was bliżej, dowiedzieć się, kim jesteście, co robicie i co myślicie o pewnych pomysłach, związanych z działalnością serwisów takich jak nasz. To dla nas bardzo ważne - dzięki temu możemy wprowadzać zmiany do naszych długoterminowych planów, rozwijać się i bardziej dostosowywać do Waszych oczekiwań i potrzeb.

Dziś bardzo proszę o pomoc każdego z Was - jeśli masz kilka minut, będziemy bardzo wdzięczni za wzięcie udziału w tym badaniu i rzetelne wypełnienie ankiety. Wszystkie informacje pozostaną anonimowe - nie musisz podawać ani adresu e-mail, ani imienia i nazwiska. Zebrane dane zostaną wykorzystane wyłącznie do dalszych planów redakcyjnych, jak też pomogą naszemu działowi reklamy.

- Przejdź na tę stronę i wypełnij ankietę

Adnotacja: Ankieta ma cztery podstrony, na dole znajduje się przycisk do przejścia na następną stronę.

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi, pytania czy sugestie - to jest całkiem fajny moment, byśmy mogli porozmawiać o serwisie. Piszcie w komentarzach - żaden głos nie pozostanie bez odpowiedzi.

O autorze
Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze