Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Animowany zwiastun Halo Wars 2 skupia się na fabule

Atriox w akcji.

Microsoft opublikował nowy zwiastun strategii Halo Wars 2, prezentując ogólne założenia fabularne produkcji. Jest też Atriox, potężny wojownik zniewolony przez Covenant.

Bohater wraz ze swoim klanem zmuszany był do prowadzenia wojen w imieniu ciemiężcy, lecz zdołał przeciwstawić się panom i „zostać legendą”. W ten sposób powstała grupa najemników The Banished, która - jak zobaczymy w grze - jest bliska pozyskania potężnej broni.

Atriox

Jak można się domyślić, zadaniem graczy będzie powstrzymanie Atrioxa. W tym celu do akcji wkracza kapitan James Cutter oraz załoga USNC Spirit of Fire.

Halo Wars 2 ukaże się 21 lutego na PC i Xbox One.

Jednocześnie poinformowano, że gracze kupujący droższe wydanie Ultimate Edition w wersji cyfrowej otrzymają wcześniejszy dostęp do remastera pierwszej odsłony serii, już od 20 grudnia.

Akcja produkcji osadzona zostanie 28 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Fabuła ma być bardzo istotnym elementem gry. Obiecują też, że pojawi się wiele odniesień do historii przedstawionej w trzeciej odsłonie głównego cyklu Halo.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze