Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Animowany serial Wiedźmin w planach Netflixa - nieoficjalne informacje

Przeprowadzono przesłuchania do ról.

Oprócz serialu Wiedźmin, Netflix może pracować nad pobocznym projektem - animowaną serią osadzoną w tym samym uniwersum. Nieoficjalne informacje pochodzą od redakcji Recapped, która kilkukrotnie przekazywała wieści znajdujące pokrycie w rzeczywistości.

Informatorzy nie są pewni, czy animowana produkcja wciąż jest w planach, ale „jakiś czas temu” platforma zorganizowała podobno przesłuchania do roli postaci, które miały wystąpić w nowej serii.

Jeśli chodzi o Wiedźmina, najbliżej klasycznych animacji są komiksy - jak niedawno wydana Córka Płomienia

Nowy projekt miał opowiedzieć o losach pobocznych postaci z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, a także połączyć pierwszy i drugi sezon głównego serialu.

Redakcja Redanian Intelligence wierzy, że informacja o pracy głosowej dla bliżej nieokreślonej produkcji „Wiedźmin” - znaleziona w CV niemieckiej aktorki Heleny Klaus - dotyczy właśnie animowanego, a nie głównego serialu.

Wiedźmin od platformy Netflix zadebiutuje pod koniec roku - najprawdopodobniej w okolicach 27 grudnia. Twórcy serialu odcinają się od gier CD Projekt Red, tworząc autorską interpretację powieści Sapkowskiego.

Źródło: Recapped, Redanian Intelligence

Następnie: Bany w Pokemon Go dla posiadaczy Xiaomi Redmi 5?

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze