Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Amsterdam w CoD Modern Warfare 2 kontra rzeczywistość. Internauta porównał lokacje

Robi wrażenie.

Źródło: youtube.com/c/ElAnalistaDeBits

Niedawno popularność w sieci zdobył gameplay z Call of Duty Modern Warfare 2, na którym widzimy realistycznie odwzorowany Amsterdam. Teraz można jeszcze bardziej docenić wysiłek deweloperów, ponieważ jeden z internautów postanowił porównać lokacje z gry w odpowiednikami w rzeczywistości.

Autorem filmu jest youtuber o pseudonimie ElAnalistaDeBits. Jak możemy zobaczyć, twórcom udało się niezwykle wiernie przenieść do gry budynki z centrum miasta, wraz ze znakami drogowymi, szyldami sklepów (oczywiście odpowiednio zmienionymi) i drobnymi detalami architektonicznymi.

Internauci nie kryją oczarowania poziomem realizmu, jaki osiągnęło studio Infinity Ward. „Dorastałem przy grafice ośmiobitowej, a teraz widzę to. Cieszę się z tego, jak daleko zaszliśmy” - skomentował internauta o pseudonimie Prince Charles. „Gra wygląda bardziej jak Amsterdam niż zdjęcia faktycznego Amsterdamu w Google Maps. Bardzo podoba mi się, że misja dzieje się jesienią z liśćmi opadłymi na ulicę. Naprawdę holenderski klimat” - uważa PMBECH.

Oczywiście, nie wszystko poszło idealnie. Internauci są zgodni, że z imersji wybijają nieco mało realistyczne modele postaci oraz momentami niepasujące oświetlenie czy efekty cząsteczkowe. Niemniej, całość robi ogromne wrażenie. Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutowało właśnie dzisiaj. Osoby, które zamówiły preorder mogły jednak ogrywać tryb kampanii już od zeszłego tygodnia.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze