Redakcja

Chcesz zobaczyć nasze buźki, hombre?

Autor: Redakcja. 1/10/2012

W sprawach redakcyjnych, prosimy kontaktować się za pomocą formularza. Odpowiadamy na wszystkie zapytania. Informacje prasowe prosimy wysyłać na adres działu informacyjnego.

W sprawach reklamy lub współpracy marketingowej z Eurogamer.pl lub Eurogamer Network, prosimy o kontakt pod adresem: reklama@eurogamer.pl.

Reklama

Wczytywanie...

Jeśli znalazłeś błąd na stronie, daj nam znać przez formularz kontaktowy. Postaramy się go naprawić.

Zachęcamy do udziału w dyskusjach pod naszymi artykułami, prosimy jednak o zapoznanie się z naszą polityką komentarzy.

Chcesz z nami pracować? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy.

Reklama

Wczytywanie...

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak pracujemy, powinieneś przeczytać politykę redakcyjną.

Nasz zespół

Jerzy Daniłko Redaktor Naczelny | Editor Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl od 2018 roku. Z serwisem współpracuje od samego początku, a w ostatnim roku nadzorował pracę naszego działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.
Mateusz Zdanowicz Z-ca red. naczelnego | Deputy Editor Mateusz dołączył do zespołu w 2013 roku. Wspiera redaktora naczelnego, opiekuje się naszym kanałem YouTube, przygotowuje artykuły i recenzje, a czasami także poradniki. Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych.
Przemysław Wańtuchowicz Dział informacyjny | News Writer Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie jest autorem w dziale informacyjnym. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.
Piotr Bicki Dział informacyjny | News Writer Piotrek zajmuje się w naszym serwisie głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.
Łukasz Winkel Recenzent Łukasz współpracuje z nami od początku istnienia serwisu. Wciąż uznaje, że granie i praca nad recenzjami jest ciekawsza niż sen. Wielokrotny zdobywca mandatów za przekroczenie prędkości w trakcie słuchania melodii z ulubionych gier.
Michał Basta Autor poradników Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.
Marcin Dolata Autor poradników Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.
Zbigniew Jankowski Managing Director & Sales Manager Odpowiada za całokształt funkcjonowania Eurogamera w Polsce, w tym za część biznesową i reklamową serwisu. Od prawie 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także prasą regionalną.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały