Star Wars Battlefront 2 - trailer ukazuje planetę z filmu „Ostatni Jedi”

Darmowe DLC debiutuje 13 grudnia.

Autor: Mateusz Zdanowicz. 7/12/2017

Film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” debiutuje 14 grudnia - z okazji premiery ósmego epizodu DICE wprowadza do Star Wars Battlefront 2 darmowe dodatki.

Już 13 grudnia wszyscy posiadacze gry otrzymają dostęp do nowej mapy w trybie Galaktycznego Natarcia. To planeta Crait, którą zaprezentowano w jednym z pierwszych trailerów filmu.

Reklama

Wczytywanie...

Poza tym, jest także dwójka nowych bohaterów - kapitan Phasma oraz Finn. Użytkownicy mogą też wybrać, czy sympatyzują z Ruchem Oporu, czy też z Najwyższym Porządkiem.

Wreszcie, gracze otrzymają także nowy rozdział kampanii fabularnej. Iden Versio powróci, by stawić czoła nowemu zagrożeniu. Najpewniej zostaną poruszone wątki, które poznamy w filmie.

Twórcy cały czas opracowują też plan dalszych poprawek i zmian w systemie postępów oraz związanych z nimi skrzynek. Nie wiadomo jeszcze, czy mikropłatności kiedykolwiek zostaną ponownie włączone.

Reklama

Wczytywanie...

Warto też przypomnieć, że wszystkie kolejne dodatki także będą udostępniane za darmo - premiera nowej części filmowej sagi nie jest jedyną okazją do zaoferowania bezpłatnego DLC.

Battlefront 2 jest dostępne na PC, PS4 i Xbox One.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały