Ryan Reynolds, filmowy Deadpool, zagra Detektywa Pikachu - raport

Nietypowa rola.

Autor: Daniel Kłosiński. 7/12/2017

Ryan Reynolds to aktor o wielu twarzach. Wszystko wskazuje na to, że jego kolejna twarz będzie żółta - popularny odtwórca roli Deadpoola wcieli się w samego Pikachu w filmie „Detective Pikachu”.

Informacje podał - jeszcze nieoficjalnie - serwis The Hollywood Reporter, powołując się na własne źródła.

Reklama

Wczytywanie...

Reynolds pojawi się u boku Justice Smitha. Wystąpi też Kathryn Newton z „Wielkich kłamstewek”.

Nadchodzący obraz bazuje na Great Detective Pikachu - grze przygotowanej z myślą o przenośnej konsoli 3DS, wydanej dotychczas tylko w Japonii. Akcję osadzono w alternatywnym uniwersum, gdzie słynny pokemon zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych.

Od lewej: Ryan Reynolds, Ryan Reynolds.

Bohaterowi (w tej roli Ryan Reynolds) towarzyszy chłopiec potrafiący zrozumieć mowę żółtego stworka (najpewniej właśnie Justice Smith).

Reklama

Wczytywanie...

Reżyserem filmu jest Rob Letterman, który w swoim dorobku ma takie animacje, jak „Rybki z ferajny” czy „Szeregowiec Dolot”. Stał też za kamerą „Gęsiej skórki” z 2015 roku.

Warto dodać, że rola Reynoldsa ograniczy się najpewniej do podkładania głosu i rejestracji mimiki. The Hollywood Reporter mówi o nacisku na motion-capture, ale trudno wyobrazić sobie przełożenie ruchów człowieka na Pikachu.

Wśród innych kandydatów do roli żółtego stworka wymieniono Dwayne'a Johnsona, Hugh Jackmana czy Marka Wahlberga. My stawialiśmy na Gordona Freemana.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały