GTA Online otrzyma w przyszłym tygodniu kolejny skok

Pierwszy od 2015 roku.

Autor: Daniel Kłosiński. 7/12/2017

Rockstar ogłosił, że GTA Online wzbogaci się w przyszłym tygodniu o kolejny napad, pierwszą nową atrakcję tego typu od 2015 toku.

Misja pod tytułem Skok na koniec świata (Doomsday Heist) zadebiutuje w najbliższy wtorek, 12 grudnia. Będzie to szósta kooperacyjna akcja przestępcza w Grand Theft Auto Online.

Reklama

Wczytywanie...

„Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer - oto niezwykły sojusz, który ratować będzie San Andreas przed totalnym unicestwieniem” - czytamy w opisie.

„Nieznani wrogowie szykują apokalipsę, więc zbierz swoją ekipę i ruszaj do akcji ku nowej, niezapomnianej przygodzie online, aby rozwikłać tajemnice i zniszczyć wrogów, którzy czają się wszędzie od centrum Los Santos po dno oceanu i czeluści góry Chiliad” - napisano dalej.

Opublikowany trailer potwierdza, że nie zabraknie dobrze znanych postaci, a także licznych eksplozji i strzelanin: pod wodą, pod ziemią, na powierzchni i w powietrzu.

Reklama

Wczytywanie...

Można spodziewać się, że - wzorem innych napadów - wykonamy najpierw szereg misji przygotowawczych. Jest nawet plecak odrzutowy i samochody, które potrafią latać i działać pod wodą.

Zapowiedź Skoku na koniec świata może być pewną niespodzianka, ponieważ już w maju 2015 roku Rockstar zapewniał, że debiut kolejnego drużynowego skoku jest mało prawdopodobny.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały