Call of Duty: WW2 rozpocznie jutro Zimowe Oblężenie

Wydarzenie potrwa 3 tygodnie.

Autor: Daniel Kłosiński. 7/12/2017

Activision poinformowało, że już jutro - 8 grudnia - w Call of Duty: WW2 rozpocznie się wydarzenie specjalne pod nazwą Zimowe Oblężenie, dostępne na PC, PS4 i Xbox One. Potrwa do 2 stycznia.

Gracze trafią na zimowe i zaśnieżone wersje znanych lokacji, w tym na Zimowe Carentan, która to mapa standardowo pozostaje zarezerwowana dla osób, które kupiły grę przed premierą.

Reklama

Wczytywanie...
Zimowe stroje. Pierwszy po lewej nazwano „polska zima”.

Do tego specjalne Zrzuty Zaopatrzenia - skrzynie z losową zawartością. Nie tylko do kupienia za prawdziwe pieniądze, ale także do pozyskania za darmo - jeden prezent w okresie od 8 do 11 grudnia, a następnie w każdy kolejny poniedziałek. Wystarczy się zalogować.

Również w społecznościowym trybie Sztabu przygotowano świąteczne ozdoby, takie jak światełka czy choinki. Jest też kapitan Butcher, który rozdysponuje okolicznościowe mundury, przedmioty kosmetyczne i warianty broni.

Te ostatnie przygotowano dla GPMG LMG, Sten SMG oraz Gewehr 43, do pozyskania za kończenie Rozkazów Specjalnych. Inne modele znajdziemy też w Zrzutach Zaopatrzenia.

Reklama

Wczytywanie...

Zobacz: Call of Duty: WW2 - Poradnik, Solucja

Ciekawostką może być fakt, że podczas zimowych atrakcji z poprzednich odsłon serii powróci tryb Gun Mode. To zdaje się potwierdzać także inne informacje, które znaleziono w plikach gry - również te mniej optymistyczne, na temat dodatkowych skrzyń z losową zawartością.

Dokładną rozpiskę wyzwań, kalendarz kontraktów do wypełniania i szczegóły na temat rotacji list z podwójnymi punktami doświadczenia znaleźć można na oficjalnej stronie.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały