PUBG - kolejna porcja screenów i oficjalna nazwa pustynnej mapy

Witamy w Miramar.

Autor: Daniel Kłosiński. 6/12/2017

Twórcy PUBG opublikowali kolejny zestaw screenów z oczekiwanej, pustynnej mapy. Wydaje się, że lokacja zbliża się wielkimi krokami i znamy nawet oficjalną nazwę - Miramar.

„Gdy zdecydowaliśmy się na nową lokację, chcieliśmy skupić się na środowisku, które byłoby inne od Erangel” - czytamy w opisie. Erangel to jedyna dostępna obecnie w grze mapa, wzorowana na Europie Wschodniej.

Reklama

Wczytywanie...

„Chcieliśmy udać się w przeciwnym kierunku i zamiast pół uprawnych i lasów zaoferować surową i nieprzyjazną pustynię. Unikatowy teren i gęste ośrodki miejskie przełożą się na warunki, w których mogą nie działać stare strategie i potrzebne będą nowe taktyki” - zapewniają deweloperzy.

Największe miasto w regionie nosi nazwę Los Leones, z licznymi placami budowy, sklepami i imponującym centrum. El Pozo słynie z przemysłu i rozrywki, oferując między innymi arenę do wyścigów motocyklowych. Może nowy tryb?

Monte Nuevo było oblężoną miejscowością, co oznacza sporo gotowych osłon do wykorzystania. Valle del Mar leży nad morzem, po dwóch stronach mostu. Główną atrakcją w La Cobreria jest ogromny dworzec kolejowy, a San Martin to kolejny punkt, który jeszcze niedawno kontrolowało wojsko.

Reklama

Wczytywanie...

Przegląd kluczowych lokacji zamyka Pecado z ogromnym kasynem oraz Chumacera, dawniej stolica przemysłu tekstylnego.

Miramar powinno trafić wkrótce na serwery testowe, a następnie zadebiutować w pełnej wersji - 1.0 - na PC i Xbox One, co powinno nastąpić jeszcze w tym roku. Pierwszy gameplay z pustynnej mapy zobaczymy w najbliższy piątek nad ranem, na imprezie The Game Awards.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały