Przyszłe filmy Star Wars nie nawiążą do serii KOTOR

Reżyser gasi nadzieje.

Autor: Mateusz Zdanowicz. 6/12/2017

Niedługo na ekrany kin trafi film „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” - choć to dopiero druga część nowej trylogii, to Disney zdradził już, że są plany na kolejny zestaw trzech odsłon cyklu.

Takie informacje rozbudziły nadzieje niektórych fanów, a w szczególności graczy, którzy miło wspominają przygody z czasów Starej Republiki - w Knights of the Old Republic. Wielu uważa, że ten okres historyczny uniwersum ma duży potencjał na ciekawe historie, wokół których można zbudować film.

Reklama

Wczytywanie...

Spekulacje na ten temat dotarły do reżysera i scenarzysty dziesiątego epizodu, który od razu postanowił zaprzeczyć domysłom.

- Najwięcej frajdy sprawia zastanawianie się nad różnymi nowościami, które zobaczymy, nad tym, jakie historie możemy opowiedzieć - powiedział Rian Johnson w rozmowie z Mashable.com.

Twórca postawi więc na zupełnie nowych bohaterów, a także na regiony galaktyki, które nigdy wcześniej nie były przedstawiane w filmach czy grach.

Reklama

Wczytywanie...

Co ciekawe, Johnson zgadza się jednak, że KOTOR był świetną przygodą.

- Uwielbiam Knights of the Old Republic. Grałem w ten tytuł, gdy się ukazał i po prostu się w tym zakochałem. Fantastyczna gra.

Reżyser rozumie, że dla części odbiorców naturalnym jest kierowanie się ku temu, co znajome i lubiane, ale sam postanowił obrać inną ścieżkę.

Udostępnij:

Loading…

Powiązane materiały