Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera horroru Amnesia: A Machine for Pigs przełożona na koniec lata

AKTUALIZACJA: Premiera 10 września.

Aktualizacja: Na oficjalnym koncie studia The Chinese Room w serwisie Twitter poinformowano, że Amnesia: A Machine for Pigs ukaże się 10 września.

*

Oryginalna wiadomość: Horror Amnesia: A Machine for Pigs ukaże się później, niż planowano. Tytuł, pierwotnie ogłaszany na II kwartał 2013 roku, zadebiutuje dopiero pod koniec lata.

„Wiemy, że nie damy radę zdążyć na II kwartał, ale wiemy też, kiedy gra będzie gotowa” - napisał jeden z deweloperów z Frictional Games na oficjalnym forum. „Nie znamy konkretnego dnia. Możecie więc po prostu skorzystać z dobrej pogody i cieszyć się nią, wyczekując przygód ze świniami w końcówce lata”.

Deweloperzy zapewniają, że pracują tak szybko, jak to tylko możliwe. Zaznaczają jednak, że stosują się do zasady twórcy Mario, Shigeru Miyamoto: „Opóźniana gra ostatecznie okaże się dobra, ale tytuł wydany przedwcześnie pozostanie na zawsze niedorobiony”.

W ostatecznym szlifowaniu projektu pomaga zespół thechineseroom, główny producent gry, z którym współpracuje Frictional Games. Studio to odpowiadało wcześniej za niezależny tytuł Dear Easter.

Jednocześnie, Frictional poszukuje nowych pracowników, którzy pomogą przy produkcji „nowego horroru, w którym zamierzamy przenieść doświadczenia z Amnesii na wyższy poziom".

Amnesia: A Machine for Pigs to sequel horroru Amnesia: The Dark Descent, który debiutował w 2010 roku. Podobnie jak w pierwowzorze, spojrzymy na świat oczami bohatera, a podczas rozgrywki będziemy unikać przeciwników, zamiast z nimi walczyć.

Amnesia: A Machine for Pigs - Trailer
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze