Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ambitne Wo Long: Fallen Dynasty otrzymało datę premiery

Zagramy na początku przyszłego roku.

Wo Long: Fallen Dynasty, czyli oparty na wschodnich sztukach walki soulslike od studia Team Ninja, otrzymał datę premiery. W grę zagramy na początku przyszłego roku.

Jak informuje serwis VGC, gra zadebiutuje 3 marca na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Dodatkowo, tytuł od dnia premiery będzie dostępny w usłudze Game Pass na komputerach i konsolach.

Według deweloperów, gra będzie dostępna w edycji Standardowej oraz Digital Deluxe, w której znajdziemy przepustkę sezonową, odblokowującą trzy przyszłe pakiety DLC. W ramach season passa otrzymamy także cyfrowy artbook, cyfrowy soundtrack oraz dodatkowe przedmioty do użycia w grze.

Również osoby, które kupią grę w przedsprzedaży i w pierwszych dniach po premierze otrzymają w bonusie dwie dodatkowe zbroje. Przewidywane jest również fizyczne wydanie limitowane ze steelbookiem.

Przypomnijmy, że przy Wo Long pracują twórcy m.in. Nioh i Bloodborne. Gra łączy elementy fantastyki z realiami historycznymi, rozgrywając się w starożytnych chinach, w tzw. Epoce Trzech Królestw, gdy Cesarstwo rozpadło się na trzy niezależne państwa.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze