Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aloy dotarła nawet do Polski. Ciąg dalszy akcji promocyjnej Sony

Chyżoszpon znaleziony w Białce Tatrzańskiej.

Kampania promocyjna „PS5 na żywo” trwa w najlepsze, czego dowód znajdziemy także w Polsce. Konkretnie w Białce Tatrzańskiej, na terenie której pojawił się Chyżoszpon, jak żyw wyjęty z Horizon: Forbidden West.

Instalację znajdziemy niedaleko Kotelnicy Białczańskiej - jednego z ośrodków narciarskich we wspomnianej miejscowości. Mechaniczną bestię otoczono taśmą w barwach charakterystycznych dla PlayStation 5. Obok postawiono także tablicę informującą o zwiększeniu dostaw wspomnianej konsoli.

Do wszystkich naszych fanów: dziękujemy za cierpliwość, gdy radziliśmy sobie z bezprecedensowym popytem na konsolę PS5 w obliczu globalnych wyzwań. Jeśli chcesz kupić konsolę PS5, powinieneś teraz znacznie łatwiej znaleźć ją u sprzedawców detalicznych na całym świecie” - napisano wcześniej na blogu Sony.

Podobne instalacje znajdziemy także w innych krajach. W Londynie pojawił się niedawno wielki topór Kratosa z God of War, Lewiatan. Ulice Rzymu i Dubaju przyozdobiły natomiast ogromne makiety PlayStation 5.

Całej akcji towarzyszy również materiał wideo, stylizowany na wydanie telewizyjnych wiadomości. Zaprezentowano w nim masę gier z PS4 oraz PS5. Co ciekawe, niektóre fragmenty nagrania sugerują, że Sony może mieć w planach stworzenie kontynuacji serii Uncharted.

Jeśli zaś o samym Horizon: Forbidden West mowa, to przypomnijmy, że już w kwietniu gra otrzyma pierwsze oficjalne rozszerzenie fabularne pod tytułem Burning Shores. Dodatek ukaże się 19 kwietnia i trafi wyłącznie na konsole PS5, ominie więc użytkowników starszej generacji.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze