Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alice: Madness Returns ponownie usunięte ze Steama

Choć wróciło dopiero w marcu.

Alice: Madness Returns w marcu wróciło na Steam po sześcioletniej nieobecności, lecz teraz produkcja znowu zniknęła z dystrybucji. Dobre wieści są takie, że mowa najwyraźniej o pomyłce.

Razem z przygodami Alicji usunięto także inne produkcje studia Spicy Horse, w tym Grimm. Jak wyjaśnia na Twitterze sam American McGee, wszystkiemu winne jest... Akaneiro z 2013 roku, jeszcze inny tytuł od tej firmy.

„Z tego co słyszałem, próby usunięcia Akaneiro ze Steama (gra nie działała) zakończyły się skasowaniem wszystkich gier Spicy Horse” - wyjaśnia. „Kontaktujemy się ze wsparciem technicznym, by rozwiązać problem”.

Jak wiadomo, Valve działa we własnym tempie, więc obecnie produkcje pozostają niedostępne. Co z Akaneiro: Demon Hunters, które przestało działać na współczesnych maszynach? McGee dodaje na Twitterze, że planuje udostępnić kod gry w ramach open source, by gracze sami zajęli się łataniem. Sprytne.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Alice: Madness Returns

PS3, Xbox 360, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze