Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Alan Wake's Return jest serialem dostępnym w Quantum Break

Na grę jeszcze poczekamy.

Okazuje się, że Alan Wake's Return nie będzie nową grą o przygodach tytułowego pisarza. Twórcy wyjaśnili, że zarejestrowana przez nich niedawno nazwa dotyczy serialu telewizyjnego, który znajdzie się w Quantum Break.

W rozmowie z serwisem Kotaku dyrektor kreatywny w studiu Remedy Entertainment, Sam Lake, wytłumaczył, że na program złoży się parę odcinków, w których wystąpi sam producent. Zaznaczył, że deweloperzy musieli zarejestrować znak towarowy ze względów prawnych.

Poszczególne epizody serialu będzie można obejrzeć grając w Quantum Break. Produkcja ukaże się 5 kwietnia na PC z Windows 10 i konsoli Xbox One.

Lake dodał, że na razie nie dysponuje żadnymi nowymi informacjami związanymi z przyszłością serii Alan Wake. Po raz kolejny nie wykluczył jednak, że kiedyś doczekamy się kolejnej części cyklu inspirowanego horrorami Stephena Kinga i serialem „Miasteczko Twin Peaks”.

- Sprawdzamy różne możliwości i testujemy rozmaite rzeczy, ale zanim się cokolwiek wydarzy, wiele elementów musi wskoczyć na swoje miejsce - stwierdził, odnosząc się do kolejnej odsłony serii.

W ubiegłym roku w internecie pojawił się film prezentujący fragmenty rozgrywki z prototypowej wersji Alana Wake'a 2. Pochodzący z 2010 roku materiał pokazywał kilka pomysłów, które ostatecznie Remedy Entertainment wykorzystało w swoich kolejnych grach, w tym między innymi w nadchodzącym Quantum Break.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze