Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacje Man of Medan i Little Hope wywołują poważne problemy

Twórcy badają sprawę.

Po niedawnej aktualizacji dwóch pierwszych tytułów z serii The Dark Pictures gracze zaczęli zgłaszać poważne problemy z działaniem Man of Medan i Little Hope. W niektórych przypadkach gier nie da się ukończyć.

Aplikacje często zamykają się bez ostrzeżenia i wyrzucają graczy do głównego menu konsoli, co szczególnie uciążliwe jest w Little Hope. Inni zgłaszają niekończące się ekrany wczytywania po niektórych scenach, niewidzialne postacie, dziwne zachowanie bohaterów w menu, znikające przedmioty kolekcjonerskie czy kłopoty z grą w trybie sieciowym i ze sterowaniem.

Problemy dotyczą nie tylko wersji na nowe konsole, ale i wydań PS4 i Xbox One, które także dostały aktualizacje z poprawkami interfejsu czy - w przypadku Man of Medan - zupełnie nowym zakończeniem. Niestety, nie każdy może sprawdzić nowości.

Twórcy obserwują sytuację i zapewniają, że pracują nad stosownymi łatkami dla obu produkcji. Proszą też wszystkich, którzy napotykają błędy o przesyłanie zgłoszeń przez stronę wsparcia technicznego Bandai Namco z możliwie szerokim opisem sytuacji i - w miarę możliwości - o nagranie lub udostępnienie kopii zapisu gry.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze