Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja systemu PlayStation Vita dodaje wsparcie dla motywów

A Wii U otrzymało foldery.

Sony opublikowało aktualizację oprogramowania przenośnej konsoli PlayStation Vita, dodając między innymi wsparcie dla motywów pulpitu.

System operacyjny urządzenia w wersji v3.30 umożliwia dostosowanie tła i ikon aplikacji, a nawet ustawienie własnej oprawy muzycznej.

Nie jest jeszcze jasne, jakie motywy otrzymamy za darmo, ale wkrótce w sklepie PlayStation Store pojawi się więcej płatnych opcji - zapewnia Sony.

Inne modyfikacje obejmują możliwość sprawdzenia rzadkości odblokowanych trofeów oraz usprawnione dzielenie się wydarzeniami i dodawanie znajomych w kalendarzu.

Dwa dni temu Nintendo opublikowano także aktualizację oprogramowania konsoli Wii U. Główną innowacją jest możliwość tworzenia folderów, ułatwiające segregowanie aplikacji i gier.

Użytkownicy mogą zmienić nazwę folderu oraz wybrać stosowną ikonę. Mniejsze innowacje obejmują przycisk Download Management na ekranie startowym oraz „kolejne usprawnienia w ogólnej stabilności systemu i inne, mniejsze zmiany z korzyścią dla użytkownika”.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze