Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja serwerów DriveClub przygotowuje grę na wersję PS Plus

Nadal bez daty premiery.

Serwery gry DriveClub zostaną dzisiaj zaktualizowane, podczas gdy studio Evolution przygotowuje obiecaną jeszcze przed premierą wersję dla abonentów PlayStation Plus.

Czekamy...

„Znacząca” łatka dla infrastruktury sieciowej zaplanowana jest na godzinę 11:00. W tym samym czasie opublikowany zostanie patch 1.16.

Serwery napędzające system wyzwań w grze zostaną zamienione na nowe i zaktualizowane - napisano w komunikacie na Facebooku, gdzie znaleźć można pełną listę zmian.

„Przełoży się to na większe, lepsze wyzwania i usprawnione działalnie serwerów w całej grze, podczas gdy kontynuujemy pracę nad realizacją pomysłu na edycję PlayStation Plus.”

Nie zdecydowano się jednak na podanie daty premiery dla tej odsłony.

Promocyjna edycja miała zadebiutować w październiku ubiegłego roku, ale termin odłożono, ponieważ twórcy mieli problemy ze stabilnym działaniem serwerów odpowiadających za wszechobecne opcje sieciowe gry.

W wersji PS Plus miała znaleźć się jedna lokacja - Indie (5 torów i 11 tras) - oraz 10 samochodów, z opcją odpłatnej aktualizacji do pełnego wydania.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły