Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja rajdowego Dirt Rally dodaje trasy w Niemczech

Oraz nowe auta.

Symulator rajdów Dirt Rally doczekał się kolejnej, dużej aktualizacji na Steamie. Wprowadzono między innymi niemieckie trasy oraz kolejne samochody.

Sprzedam Peugeota 306

Dwanaście odcinków specjalnych pozwoli odwiedzić okolice miasta Baumholder na zachodzie Niemiec, gdzie konkurujemy na asfaltowych nawierzchniach. Lokacje dołączają do dostępnych już miejscówek w Walii, Grecji i w Monte Carlo.

Pięć kolejnych samochodów rajdowych to Opel Kadett GT/E 16v, Opel Manta 400, Lancia 037 Evo 2, Seat Ibiza Kitcar oraz Peugeot 306 Maxi.

Pomniejsze zmiany to nowe opcje kalibracji i panele w menu, a także wyzwania sieciowe - tygodniowe i codzienne.

Wyeliminowano również szereg znalezionych błędów: w osiągnięciach, stabilności rozgrywki, grafice, dźwięku czy podczas resetowania pojazdu. Na trasach jest też więcej drzew, a zaawansowane ustawienia aut powinny już zapisywać się bez problemów.

DiRT Rally dostępne jest na PC, w programie Early Access na Steamie - wycenione na 33 euro (ok. 138 zł). Więcej o filozofii stojącej za tym rajdowym symulatorem przeczytać można w naszym wywiadzie z producentem.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze