Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja PES 2017 rozbuduje stadion Liverpoolu o nową trybunę

Plus: 39 wizerunków piłkarzy.

Wkrótce po premierze gry FIFA 17, fani Liverpoolu narzekali na brak aktualizacji stadionu ich ulubionego klubu o nowo wybudowaną, główną trybunę.

Teraz okazuje się, że problemem mogły być kwestie licencyjne - to PES 2017 otrzyma w listopadzie aktualizację z areną The Reds, już w wersji rozszerzonej, 54-tysięcznej. Wszystko to w ramach łatki nazwanej You'll Never Walk Alone, zgodnie z ulubioną piosenką kibiców tego klubu.

Symulator Konami wcześniej - w październiku - dostanie inny patch, podnoszący wersję gry do 1.02. Tutaj najważniejsze będzie wprowadzenie 39 wiernie odwzorowanych wizerunków piłkarzy, z twarzami czy charakterystycznymi zagraniami włącznie.

Mowa o zawodnikach, którzy wyróżnili się na prawdziwych boiskach w ostatnim okresie, jak Wissam Ben Yedder (Sevilla), Mario Lemina (Juventus), Aymeric Laporte (Athletic Bilbao), Victor Wanyama (Tottenham) czy Denis Suarez (Denis Suarez).

Listopadowa aktualizacja ze stadionem Anfield przygotowywana jest na debiut konsoli PS4 Pro. Wprowadzi też wsparcie dla rozdzielczości 4K i podniesie wersję gry do numeru 1.03.

Nowa trybuna główna na Anfield

Liverpool ma umowę licencyjną z Konami i jest szeroko prezentowany w grze. Całej sytuacji nieco smaczku dodaje fakt, że FIFA 17 jest oficjalnym partnerem Manchesteru United, jednego z największych rywali The Reds.

Nie jest obecnie jasne, czy Electronic Arts zamierza - lub czy w ogóle może - wprowadzić rozbudowane Anfield do swojej serii.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze