Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Elden Ring zmienia animację jednego z bossów. Błąd czy celowe działanie?

Co z tym Morgottem.

Niedawna aktualizacja Elden Ring wprowadziła zmiany w walce z jednym z bossów i gracze zastanawiają się, dlaczego modyfikacje zostały wprowadzone.

Uwaga na drobne spoilery poniżej!

Miłośnicy zrzeszeni w serwisie Reddit dostrzegli, że potyczka z Morgottem wygląda nieco inaczej w wersji 1.04 niż było jeszcze w 1.02. Mowa o fakcie, że przeciwnik nie podpala już dzierżonego miecza w początkowym przerywniku.

Skąd ta zmiana? Gracze są podzieleni. Jeden z obozów zauważa, że modyfikacja musi być zamierzona, ponieważ Król Omenów jest członkiem Złotego Zakonu, dla którego korzystanie z takiego ostrza byłoby oznaką herezji.

Jest też druga strona dysputy, według której mamy do czynienia za zwykłym błędem. Dzisiaj wydano już kolejną aktualizację - 1.05 - lecz na liście zmian i nowości nie wspomniano o Morgottcie. Z mapy usunięto za to drogę do Jarburga, na temat której także prowadzono długie dyskusje.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły