Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Diablo 3 wprowadza nowe przedmioty legendarne

A także niewyczerpującą się miksturę zdrowia.

Diablo 3 na PC, PlayStation 4 i Xbox One otrzymało najnowszą aktualizację - patch skupia się przede wszystkim na zmianach dotyczących przedmiotów legendarnych.

Wprowadzono nowe pierścienie tego typu, przeprojektowano też wiele obecnych już w grze legendarnych broni i elementów pancerza. Zaimplementowano również nowe zestawy klasowe dla czarodzieja, barbarzyńcy i łowczyni demonów. Usprawniono też efekt działania różnych legendarnych zdolności.

Z gry usunięto standardowe mikstury zdrowia. Ich miejsce zajęła „bezdenna mikstura zdrowia”, która przywraca postaci natychmiast 60% maksymalnej wartości punktów życia.

„Zaczęliśmy przygotowywać opcję automatycznego zbierania mikstur, ale po przedyskutowaniu problemu uznaliśmy, że lepiej po prostu całkowicie usunąć zwykłe mikstury z gry” - wyjaśniają twórcy.

Wprowadzono również nowych goblinów-skarbników, zbieranie przedmiotów do craftingu uczyniono łatwiejszym poprzez system podnoszenia obszarowego, a w każdym mieście pojawiła się szafa, przy której zarządzać można elementami kosmetycznymi i zwierzakami.

Pełną listę zmian i nowości znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

O autorze
Komentarze