Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Destiny ujawnia bronie, misje z dodatku The Dark Below

Oraz mecze Crucible w trybie Hardcore.

Spostrzegawczy fani sieciowej strzelanki Destiny zdążyli „przekopać” się już przez pliki z ostatniej aktualizacji gry, ujawniając zawartość przyszłych dodatków: The Dark Below i House of Wolves.

Łatka 1.03 zawiera liczne poprawki wprowadzane w grze już teraz, ale także wiele zmian, które zobaczymy dopiero w przyszłości: scenariusze, bronie czy misje.

The Dark Below ukaże się 9 grudnia

Uwaga na spoilery poniżej!

Główną postacią w rozszerzeniu The Dark Below będzie Eris Morn, służąca za dostarczyciela zadań, przywódcę frakcji i sprzedawcę wyposażenia. Po odwiedzeniu jej w Wieży otrzymamy nowe zadania, składające się z mniejszych misji.

Tytuły scenariuszów to The Dark Below (spotkanie z Eris i udowodnienie swojej wartości), Ritual of Sacrifice („zejdź do Hellmouth i znajdź komnaty ofiarne”) oraz Fist of Crota („stań twarzą twarz z Fist of Crota, dowodzącym atakiem na Ziemię”).

W plikach znaleziono także dziewięć zadań a stylu Bounty, większość związanych z głównym zagrożeniem z dodatku - Crota. Jedno z wyzwań prowadzi do misji Strike, z bossem Omnigulem (dzięki, PlanetDestiny).

Sama Eris ma także sporo nowych Bounties do zaoferowania. Pojawiają się także kolejne materiały, przeznaczone zapewne do usprawniania egzotycznych broni.

Pięć Black Wax Idols stworzy jedno Runed Core, umożliwiające poprawę statystyk w „broni otrzymanej od Eris”, a Embalming Orb polepszy „broń pochodzącą od Hive”. Nie wiadomo jeszcze, do czego służą Radiant Energy i Radiant Shards.

Eris sprzeda pierwszą egzotyczną zbroję, po jednym modelu dla każdej klasy: Warlock Bond, Hunter Cloak i Titan Mark.

Pojawi się też sporo egzotycznych broni, w tym karabin snajperski 347 Vesta Dynasty czy strzelba Sweet Business, strzelająca czterema pociskami jednocześnie.

Inne dane ujawniają szczegóły na temat nowego raidu - Crota's End. Ostatnia forma bossa nosi nazwę The Oversoul, a pliki sugerują bonusy za korzystanie z mieczy.

W trybie sieciowej rywalizacji wymieniono między innymi opcję zabawy Hardcore, gdzie punkty dostaniemy tylko za zabójstwa, a z ekranu zniknie radar.

The Dark Below ukaże się 9 grudnia, House of Wolves - w przyszłym roku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze