Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Cyberpunk 2077 wprowadza parasolki na ulice Night City

Mieszkańcy nie będą już moknąć w deszczu.

CD Projekt RED przedstawił listę nowości i poprawek w najnowszej łatce o numerze 1.61. Jedną z wprowadzanych zmian są parasole dla mieszkańców Night City.

Jak możemy przeczytać w opisie aktualizacji, bohaterowie niezależni otrzymają parasolki w różnych kolorach i kształtach, których oczywiście będą używać w czasie deszczu. Zmieniono również lokalizację niektórych źle umieszczonych na mapie obiektów oraz naprawiono błąd wizualny, gdy po powiększeniu piersi u ripperdoca, te przenikały postaci przez ubrania.

Dodano także do gry wsparcie dla technologii AMD FidelityFX Super Resolution w wersji 2.1, z której mogą skorzystać gracze pecetowi i na konsolach obecnej generacji, aby uzyskać lepszą wydajność gry bez znaczącego spadku efektów wizualnych.

Oprócz tego łatka wprowadza ok. 40 pomniejszych poprawek błędów oraz drobnych zmian w poszczególnych zadaniach lub lokacjach. Aktualizacja będzie dostępna do pobrania „niebawem” i ten moment nie podano dokładnej daty.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze