Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive dodaje potężny rewolwer

I inne istotne zmiany.

Dzisiaj w nocy sieciowa strzelanka Counter-Strike: Global Offensive wzbogaciła się o aktualizację 1.35.1.2, wprowadzającą kilka istotnych - i często kontrowersyjnych - zmian.

Są już oczywiście nowe skórki do kupienia

Największym dodatkiem jest potężny rewolwer R8 Revolver, wybierany jako alternatywa dla Desert Eagle. Broń jest powolna, lecz wyjątkowo potężna i z odpowiedniej odległości pozwala zabić jednym strzałem nawet opancerzony cel.

Zmieniono także inne ważne ustawienia: zmniejszono celność pistoletów podczas poruszania się, a także zmodyfikowano właściwości karabinów AK47, M4A4 i M4A1-S, by ogień ciągły był mniej efektywny na dalekich dystansach.

Kolejna ważna innowacja to czas rundy ustalony na 1:55 oraz 0:40 sekund czasu detonacji bomby. Wartości te dotyczą nie tylko standardowego matchmakingu, ale także profesjonalnych imprez z cyklu major.

W trybach Casual i Demolition dodano kamerę prezentującą naszego zabójcę. Do tego niezależne ustawienia gry dla wielu kont Steam na jednym komputerze, pomniejsze zmiany dźwięków czy oficjalne serwery w Hongkongu.

Pełna lista zmian na oficjalnej stronie.

Zmiany - zwłaszcza rewolwer, nazwany już „kieszonkowym AWP” - są w oczach wielu graczy kontrowersyjne, a warto dodać, że już jutro startują finały ESEA Pro League Season 2 w Burbank. Możliwe jednak, że turniej ten odbędzie się na poprzedniej wersji gry, bez najnowszej łatki.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze