Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Cities: Skylines wprowadza do gry tunele

I europejskie miasta.

Strategia Cities: Skylines otrzymała darmową aktualizację, wprowadzającą do gry między innymi drogowe i kolejowe tunele.

Stromy ten tunel

Łatka oznaczona numerem 1.1.0 to także europejska stylistyka dla miast i miasteczek - w tym ponad 50 nowych budynków. Te postawimy jednak tylko na odpowiednich mapach.

Patch spowoduje, że przestanie działać wiele wydanych już modów - ostrzegają deweloperzy. Ich twórcy będą musieli przygotować stosowne aktualizacje.

„Staraliśmy się mocno, by wywołać jak najmniejszą liczbę konfliktów z popularnymi modyfikacjami, ale mamy do czynienia z dużą łatką i niektórych problemów nie udało się uniknąć” - napisano na oficjalnym forum wydawcy, gdzie znaleźć można też pełną listę zmian.

„W przyszłości planujemy przygotować rozwiązanie umożliwiające współpracę z kluczowymi autorami modów jeszcze przed premierą patchy, dając im odpowiedni czas na przygotowanie swoich projektów.”

Twórcy dodali także trzy nowe mapy startowe, usunęli sporo wykrytych błędów oraz wprowadzili wiele kosmetycznych poprawek.

„Cities: Skylines to bardzo solidny reprezentant gatunku, dostarczający dużo świetnej zabawy na dziesiątki wieczorów. Choć stawia większy nacisk na rozbudowę infrastruktury i transportu niż ekonomiczne zarządzanie miastem, to i tak zadowoli rzesze wirtualnych burmistrzów” - napisał w recenzji Damian.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze