Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Aktualizacja Battlefield 2042 poprawia statystyki i brody postaci

Sporo zmian i nowości.

Battlefield 2042 otrzymał aktualizację 1.2, wprowadzającą sporo zmian i nowości w strzelance. Gruntownie przeprojektowano mapę Kalejdoskop, są też zmiany w wyglądzie postaci.

Moc działek 30 mm na RAH-68 Huron i YG-99 Hannibal została zmniejszona poprzez skrócenie czasu potrzebnego do ich przegrzania, a w profilu gracza można znaleźć rozbudowane statystyki naszych poczynań, zbierane - jak się okazuje - już od dnia premiery produkcji, lecz dotychczas ukryte.

Nowe wizerunki postaci
Ekran statystyk

Jeśli o Kalejdoskopie mowa, lokacja „została przebudowana tak, by usprawnić przebieg rozgrywki dzięki nowym osłonom, pozycjom flag, ukształtowaniu terenu i aktualizacjom wizualnym w kilku miejscach na mapie” - czytamy na liście nowości.

Electronic Arts wyjaśnia także, że „wprowadza do gry pierwszą zmianę wyglądu specjalistów oraz tonu, jaki nadają rozgrywce, co obejmuje kilka zaktualizowanych modeli postaci”. Wspomniany ton Battlefield 2042 jest dość postapokaliptyczny, co dotychczas kłóciło się z wizerunkiem niektórych bohaterów. Ci zostali więc nieco „przybrudzeni”, a mężczyźni dostali dłuższe brody.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze