Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Age of Wonders 3 za darmo w Humble Store

Przez 48 godzin.

Platforma Humble Bundle przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo Age of Wonders 3 - wydaną w 2014 roku strategię turową z elementami RPG w świecie fantasy. Oferta zakończy się 11 maja o godzinie 19:00.

Aby otrzymać bezpłatną kopię gry, na stronie promocji należy kliknąć przycisk „Get the game”, zapisać się do newslettera sklepu, a następnie potwierdzić wciskając „Get it now” - klucz aktywacji na Steamie zostanie przesłany na podany przy rejestracji adres e-mail.

Pod względem rozgrywki Age of Wonders 3 przypomina serie Heroes of Might & Magic i King's Bounty. Postać gracza przemieszcza się po mapie, eksplorując i zdobywając surowce. Bitwy odbywają się w systemie turowym, na planszy podzielonej na heksy.

Age of Wonders 3 rozgrywa się w świecie fantasy

Poza kampanią fabularną produkcja oferuje samodzielne scenariusze i losowo generowane mapy. W każdym z trybów rozgrywki celem jest przejęcie kontroli nad światem gry poprzez zawiązywanie sojuszy, budowanie miast i eliminowanie wrogów.

W produkcji zaimplementowano także elementy RPG. Postać gracza jest przedstawicielem jednej z kilku klas - do wyboru są między innymi drednota, łotrzyk, czarownik, teokrata i generał. Każdy typ podopiecznego posiada unikalne dla siebie umiejętności i cechy.

Zobacz: Age of Wonders 3 - Poradnik

„Gra nie zawodzi. Mnogość opcji i wymagająca sztuczna inteligencja sprawiają, że od tego tytułu naprawdę trudno się oderwać” - głosi nasza recenzja Age of Wonders 3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze