Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Age of Wonders 3 - premiera 31 marca

Z DLC dla preorderów.

Triumph Studios poinformowało, że strategia Age of Wonders 3 trafi do sprzedaży zgodnie z obietnicami - 31 marca.

Można już składać zamówienia przedpremierowe, nagradzane dodatkowym DLC - misją Odrodzenie Elfów, dostępną w kampanii dla pojedynczego gracza i w trybie sieciowym.

Grę w Polsce wydaje Techland, w wersji z polskimi napisami. W planach jest także wersja limitowana, gdzie w pudełku znajdziemy także poradnik, księgę armii, plakat, naklejki i ścieżkę dźwiękową. Standardowa cena wynosi 100 zł, edycja premium - 120 zł.

Tytuł zamawiać można także cyfrowo na GOG, Steamie (ok. 100 zł w obu przypadkach, także z polskimi napisami) i należącym do Techlandu BoxOffStore (80 zł i 100 zł za premium), z tym samym DLC w ofercie.

Produkcja duńskiego studia Triumph reprezentuje gatunek strategii turowych z elementami RPG. Ostatnia część serii, Age of Wonders: Shadow Magic, zadebiutowała w 2003 roku.

Rozgrywka przypomina tę znaną z gier takich jak Heroes of Might & Magic czy King's Bounty. Nasz bohater przemieszcza się po mapie świata, eksplorując i zdobywając surowce. Bitwy odbywają się w systemie turowym, na podzielonej na heksy planszy. Więcej szczegółów można znaleźć w obszernej zapowiedzi Artura.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze