Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Age of Wonders 3 - Kody, Tipsy

Nieograniczone złoto i mana, a do tego wszystkie umiejętności i udoskonalenia w jednym.

Świat Age of Wonders 3 oferuje wiele ciekawych wyzwań, ale w systemie ekonomicznym gry kryje się wiele pułapek i haczyków. Jeśli w trakcie wykonywania misji masz poważne problemy ze złotem, maną czy umiejętnościami, a z głowy wyrwałeś już wszystkie włosy (nie polecamy!), możesz szybko skorzystać z poniższych kodów.

Aby używać kodów, musisz najpierw uruchomić Age of Wonders 3 w trybie debugowania. Gdy uruchamiasz grę, wybierz zakładkę „Różne” (inne), i zaznacz opcję „Uruchom w trybie debugowania” w dolnej prawej części okna. Teraz możesz uruchomić grę.

Aby wpisać kody, w trakcie gry wciśnij kombinację klawiszy: Ctrl + Alt + C. Teraz możesz wpisać jeden z poniższych kodów i potwierdzić Enterem.


HEIN - wygraj bieżącą misję

GERARDS -przegraj bieżącą misję

NEXTTURN - następna runda

TASMAN - odkrywa całą mapę, ale pozostaje mgła wojny

BARENTZ - odkrywa całą mapę, a mgła wojny jest wyłączona

RUYTER - tworzy bohatera

HAUER - podnosi poziom bohatera w wybranej armii

LEEUWENHOEK - zakończenie badania nad umiejętnością / udoskonaleniem

SPINOZA - bezpłatnie odblokowuje wszystkie umiejętności / udoskonalenia

PHILIPS - natychmiastowa budowa wszystkie w miastach za darmo

CRUIJFF - nieograniczony ruch

HUYGENS - nieograniczone zaklęcia

GLOOMYCITY - zwiększa szczęście wybranego miasta o 1000

BOSCH - dodaje 100000 sztuk złota

REMBRANDT - dodaje 100000 many

THXBRIAN - super-trik: przyznaje 100000 złota, 100000 many, odblokowuje wszystkie umiejętności, udoskonalenia, na całej mapie


Tipsy i porady

- Eksploracja to jedno, ale najważniejsza jest walka. Możesz symulować wynik walki albo działać samemu. Jeśli chcesz walczyć sam, dojdzie do bitwy na ekranie walki.

- Nie wykorzystuj w walce wszystkich punktów ruchu, ponieważ musisz mieć jeszcze możliwość ataku. Bohatera używaj do rzucania czarów.

- Złoto i mana to najważniejsze zasoby. Za złoto budujesz jednostki, budynki, kupujesz udoskonalenia i inne. Jeśli chcesz rzucać czary, musisz mieć manę. Pamiętaj, że pewne rodzaje wojsk także jej potrzebują.

- Symbol świecy na górze ekranu reprezentuje wiedzę, która jest ci potrzebna do prowadzenia badań. Tych jest mnóstwo, a każde ma wpływ na bohatera i wojsko.

- Dbaj o dyplomację i dobre stosunki z wybranymi przywódcami. Wojskowe przymierza mają duży sens, podobnie jak prowadzona współpraca handlowa.

Jeśli potrzebujesz więcej pomocy, skorzystaj z naszego poradnika do gry Age of Wonders 3.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze