Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla Świt Ragnaroku - wydarzenie: Linco, młot, więzienie

Ziarno Traviego.

Ziarno Traviego to wydarzenie w świecie w Assassin's Creed Valhalla: Świt Ragnaroku (Dawn of Ragnarok). Rozpoczniesz je w Vangrinn.

Porozmawiaj krasnoludem Linco (1), żeby je rozpocząć.

Musisz dostać się na skałę (2) otoczoną lawą, do czego będziesz potrzebował mocy Muspelheimu. Aktywuj ją, przejdź na skałę, podnieś młot i wróć do Linco.

Po rozmowie zostaniesz pozbawiony przytomności i wtrącony do celi. Porozmawiaj z krasnoludem o imieniu Mikke (3) przez kraty.

Gdy strażnik podejdzie do krat, ukradnij klucz.

Otwórz swoją celę kluczem, a potem pokonaj strażnika. Wypuść krasnoluda z celi, a potem weź swój ekwipunek ze skrzyni (4).

Porozmawiaj z krasnoludem, a potem weź go na ramiona i wyjdź przez drzwi. Jeżeli masz Hugr, aktywuj moc Muspelheimu i przejdź przez ścieżkę lawy (5). Jeżeli nie masz Hugru, przed lawą skręć w prawo - tam znajdziesz kwiaty z tym zasobem.

Po wyjściu z jaskini teoretycznie zadanie będzie zakończone, ale warto wsiąść na łódź z krasnoludem. Dopłyniecie do wyspy, na której będzie czekał Linco. Okaże się też, że Linco i Mikke to bracia.

Następnie: AC Valhalla Świt Ragnaroku - wydarzenie: Banski, szczury i pułapka

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - wydarzenie: Liv, jak ożywić Bo

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze