Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla Świt Ragnaroku - W poszukiwaniu schronienia

Odkrywanie schronień ukrytych na mapie.

W poszukiwaniu schronienia to jedna z misji głównych dodatku Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok) do Assassin's Creed Valhalla. Jak wskazuje jej nazwa, w ramach tego zadania będziesz szukał schronień rozsianych po całej mapie Svartalfheimu.


Na tej stronie:


Schronisko Grenhellir

W ramach tego zadania zaczniemy od najbliżej położonego (od miejsca odblokowania zadania) schroniska, mianowicie Grenhellir. W pierwszej kolejności uda się do centralnej części Gullnamar (1) i skieruj się na południe.

Natrafisz tutaj na znaki schroniskowe (2) namalowane na skałach czy wozach. Wejdź z dowolnym z nich w interakcję, przez co postać ustawi się w kierunku, w którym musisz podążać, by dotrzeć do schroniska.

Podążaj za kolejnymi znakami, by dotrzeć do wejścia. Jeśli masz problemy z jego zlokalizowaniem, na poniższej mapie zaznaczyliśmy jego dokładną lokalizację (3). Gdy tam dotrzesz, wskocz po prostu do dziury w ziemi (4).

Powiększone zdjęcie można pobrać i zobaczyć w całości w tym miejscu.

Podążaj wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki. Gdy dotrzesz do kryształów (5), wybiegnij po nich na górę i idź dalej w głąb jaskini.

Po krótkiej chwili dotrzesz do schroniska, w którym znajdziesz sporo postaci, z którymi możesz wejść w interakcję. Automatycznie odblokujesz też zadanie Kryształowa Jaskinia.


Schronisko Jordeygr

Drugie schronisko znajdziesz w południowej części regionu Svaladal (6) - tuż obok, na południowy zachód, znajduje się Mylna w Dimmie.

Na miejscu znajdziesz dziurę w ziemi (7). Wskocz do niej, by wylądować w wodzie i odkryć Schronisko Jordeygr. Po wkroczeniu do niego automatycznie odblokujesz też zadanie Koniec świata.

[Wkrótce aktualizacja]

Następnie: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Kryształowa jaskinia

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - Dar dla boga

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Assassin's Creed Valhalla

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze