Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

AC Valhalla Świt Ragnaroku - skarbiec Sol-ok-Mani, zwierciadło

Jak uruchomić zwierciadło w lawie w jaskini z zadania Zimny żar.

W trakcie wykonywania zadania Zimny żar, dostępnego w ramach dodatku Świt Ragnaroku (ang. Dawn of Ragnarok) do Assassin's Creed Valhalla, natrafisz na nieaktywne zwierciadło i zamknięte drzwi. W jaki sposób wykorzystać je do otwarcia przejścia i zdobycia skarbu?

Jeśli chcesz sprawić, by zwierciadło (1) stojące w lawie zaczęło emitować wiązkę światła, musisz wejść do skarbca Sol-ok-Mani w ciągu nocy. Jeśli aktualnie jest dzień, wykorzystaj medytację do przesunięcia czasu.

Potem aktywuj moc Muspelheimu, by stać się niewrażliwym na lawę i wejdź w interakcję ze zwierciadłem. Ustaw je tak, by oświetlić ruchome zwierciadło (2) po lewej stronie.

Jeśli ruchome zwierciadło odbija wiązkę światła w innym kierunku, niż w prawo, możesz przestawić je strzelając do niego z łuku (3). Za każdym strzałem w łopatki zwierciadła obróci się w wybranym kierunku - ustaw go tak, by światło podążało w prawo.

Dzięki temu oświetlisz zwierciadło (4) znajdujące się nad drzwiami, co sprawi, że się otworzą.

Potem już pozostaje tylko wejść do nowo otwartego pomieszczenia, w którym znajdziesz księgę umiejętności i schemat ozdobny.

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku - poradnik do dodatku

Poprzednio: AC Valhalla Świt Ragnaroku - szczury: jak sobie z nimi radzić

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze